Hakkarigücün’den kamuoyuna duyuru

Cumartesi günü Beşiktaş AŞ takımıyla oynadığımız maç ile ilgili bir açıklama yapma gereği duyuyoruz. Dünkü müsabakamıza teşrif eden Sayın Valimiz ve Vali Yardımcılarımız , Özel Hareket Şube Müdürümüz  ve bir çok değerli misafirlerimizin de protokolde bulunduğu müsabakada tribünlerde bir takım tasvip etmediğimiz ve asla etmeyeceğimiz daha açık bir deyimle kabul edilemez çıkışlara şahit olduk.

Bundan sonra sahada mevcut iki takım dışındaki herhangi bir takım adına sloganlar atan, şarkılar söyleyen, kırıp döken, siyasi yaklaşımlarıyla, şarkı ve  sloganlarıyla spor alanımızı politize etmeye çalışan şahıslar taraftarımız olarak görülmeyip tespit edilip gerekli yasal  işlemlere maruz bırakılacaktır.

-“Bize zarar verenler bizden olamaz”

Bu çerçevede sevgili Hakkarili taraftarlarımızdan, izleyicilerimizden yıllardır emek verip büyüttüğümüz şuan en üst düzeyde ilimizi temsil eden güzel takımımıza zarar vermeye çalışan, emeğimize gölge düşürmeye çalışan, bu tür durumlarda sorunlu, başkalarınca yönlendirilerek ve ayrıca bu şahısları yönlendiren kişilerin de tespit için inceleme başlattığımızı belirterek, tribüne sürülmüş provokatör şahısların tespiti için tarafımıza bildirmelerini rica ediyoruz.

Bize zarar verenler bizden olamazlar. İlimizi sosyal alanda en layık şekilde temsil etmeye çalışan bu aileye her kim zarar vermeye kalkışırsa en başta karşısında ilimizin gelişiminde büyümesinde  emeğini ve zamanını feda eden  Saygı değer İl kurumlarımız , İl temsilcilerimiz, değerli Hakkari halkını ,sevgili taraftarlarımızı ve bizleri en net ve kararlı şekilde bulacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.
HAKKARİGÜCÜ SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞI

Son Dakika

Leave a Comment