Hakkari polisinden esnafa ziyaret

Polis halk kaynaşmasına büyük önem veren Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü asayiş yönünden huzurlu kentlerin başında yer alan Hakkari’de halkla kaynaşmaya büyük önem veriyor.

Vatandaşların huzur ve güveni için haftanın 7 günü 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin görevinin başında olan Hakkari polisi Hakkari halkıyla iç içe samimi bir kaynaşma içerisindeki yerini koruyor.

 Halka yönelik etkinlikler düzenleyerek onlarla bir arada olmaya özen gösteren Hakkari polisi halkla kaynaşmaya büyük önem veriyor. 

Eğitime büyük desteği olan Hakkari polisi, ihtiyaç sahibi aileleri de sevindirmeye devam ediyor. Yardım çalışması ile polis-halk kaynaşmasının yaşandığı Hakkari’de, polisin başlattığı sosyal faaliyetler vatandaşları memnun etti.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri; yaptıkları ev, esnaf ve okul ziyaretleriyle vatandaşları dolandırıcılık, kapkaç, yankesicilik gibi her türlü asayiş olaylarına karşı bilgilendirme çalışmaları ise devam ediyor.

Toplum hayatının her alanında görev yapan polisler, kendilerine iletilen sorunları sadece dinlemekle kalmayıp, üzerine titizlikle eğiliyorlar. Rapor haline getirdikleri sorunları ilgili makamlara anında ileterek sorunun çözümünde de görev alıyorlar.

Polis halkla kaynaşmasında büyük rol alan Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, esnaflar işyerlerinde ziyaret ederek, çay içip sohbet ettiler. Hakkari polisinin sevecen  halkla iç içe görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden esnaflar, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Haber: Feyzullah Taş

hakkari-polisinden-esnafa-ziyaret-1.jpghakkari-polisinden-esnafa-ziyaret-2.jpghakkari-polisinden-esnafa-ziyaret-3.jpg
 

Son Dakika

Leave a Comment