C.K Apple Store’den Ramazan Bayramı Mesajı

Genç girişimci Cabbar Kurt yayınladığı mesajında başta Hakkari halkının olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı. 
Kurt, “Ülkemizin dört bir köşesinde gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak bayram günlerinin, yaşanmasını diliyorum” dedi. Mesajın devamında mübarek ramazan ayında yapılan ibadetlerle bayrama ulaşmanın gönül huzurunu milletçe yaşadıklarını söyledi.
Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için tutulan oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmanın, büyük onur ve mutluluk verici olduğunu ifade eden Cabbar Kurt, “Mübarek Ramazan Bayramının size ve ailenize bolluk, bereket ve sağlık getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle Hakkarili vatandaşlarımızın, İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” dedi.
C.K Apple store mağazası Bayram vesilesiylen başlattığı telefon aksesuarlarında özel indirim kampanyasını Ramazan Bayramı boyunca geçerli yüzde 20’ye varan indirim sunduklarını belirtti.
C.K Apple Store Mağaza 
Cabbar Kurt
alt-015.jpg

Son Dakika

Leave a Comment