Fizyoterapist Demir’den Ramazan Bayramı Mesajı

Özel Van Umuda Adım Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Sağlıklı Yaşam Merkezi sahibi Fizyoterapist Sedat Demir Ramazan bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. 
Fizyoterapist Sedat Demir mesajında şu ifadelere yer verdi: Ramazan ayının rahmet ve bereket ikliminin ardından Ramazan Bayramı’nı sizlerle birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz. Kuran-ı Kerim’in nazil olduğu mübarek bir ay olan Ramazan, Müslüman coğrafyasının kendine mahsus bir zaman dilimidir. Müslümanlar olarak hepimiz Ramazan’ın irade eğitiminden geçtik, onun şifa veren, gönülleri zenginleştiren günlerini yaşadık. Şimdi sevincimizi, mutluluğumuzu paylaşarak çoğaltma zamanıdır. Bayramlar zamanın en kıymetli duraklarıdır.
Bayram sevincini gönlümüzün derinliklerine kadar hissetmeli ve o sevinci ailemize, yakın çevremize hatta bütün insanlığa yaymalıyız. Farklı coğrafyalardan, dillerden, ırklardan ve kültürlerden milyonlarca Müslüman bu kutlu günlerde aynı sevinç etrafında halkalanmalı; ihtimam, sevgi ve şefkat bekleyenlere, insanı insana sığınak bilen bir irfanla umut olmalıdır.
Bu vesileyle tüm milletimizin bayramını tebrik ediyor, daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla erişmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Mübarek bayramın, ülkemize, İslâm âlemine ve bütün insanlığa iyilik ve hayırlar getirmesini diliyorum.
Özel Van Umuda Adım Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Sağlıklı Yaşam Merkezi sahibi Fizyoterapist Sedat Demir
alt-016.jpg

Son Dakika

Leave a Comment