Vadi Restoran’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Vadi Restoran, ZEZE’s Big House, Artı Otuz ve Otuz Classics adına mesaj veren iş yeri sahibi Murat Hakan Kahraman, yayınladığı kutlama mesajında şunları söyledi: “On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayı, rahmeti, bereketi, mağfireti ile gönül dünyamızda müstesna bir manevi iklimin yaşanmasına vesile oldu. Kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz bu güzel mevsimde, infak ve ikramlarla dayanışmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. Bayrama heyecanla, ümitle, neşeyle giriyoruz. Hüzünlerimizi mutluluklara çeviren Cenab-ı Allah’a hamd-ü senalar ederiz.
Dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgi ve saygıyı herkesle paylaşarak Ramazan’ın gerçek ruhunu, gerçek bayramı kalbimizle tatmış olalım inşallah. 
Bu düşüncelerle Ramazan Bayramı’nızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Bayramın ülkemiz, milletimiz, tüm İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmenizi Rabbim’den niyaz ediyorum.”
Vadi Restoran, ZEZE’s Big House, Artı Otuz ve Otuz Classics adına Murat Hakan Kahraman

Son Dakika

Leave a Comment