BAL Ligine Hoş Geldin Zapspor…

Hakkâri Amatör Liginde mücadele eden Hakkâri Zapspor Futbol Takımı, Hakkâri Amatör Liginde namağlup olarak ligi şampiyon bitiren, Hakkâri Zapspor takımı, Yüksekova Beldespor’un ligde düşmesiyle gelecek sezon ilimizi, Türkiye Futbol Federasyonu (BAL) Bölgesel Amatör Ligine direk katılarak, temsil etme hakkı kazandı.

Hakkâri Amatör Liginde bütün maçlarını farklı olarak kazanan, Hakkâri Zapspor güzel oyunu ve göstermiş olduğu üstün mücadelesiyle haklı bir şampiyonluk elde ederek, bundan sonra yoluna(BAL)Bölgesel Amatör Liginde devam ettirecek.  

Kulüp Başkanı Özkan Ölmez’in büyük emek ve destekleriyle takımı bütün yükünü taşıyan bu değerli işadamının bu güzel davranışı Hakkâri halkı ve sporseverlerin takdirini kazandı. 

Değerli iş adamı Özkan Ölmez Hakkâri gençlerinin ve futbolcularının ümidi oldu.
Hakkâri Zapspor takımı bu sezon oynadığı güzel futbolla, Hakkâri futbolunun geleceğine de ışık tutacak.
Takımım teknik sorumluluğunu üstlenen ve teknik ekibiyle başarıdan başarıya koşan, Mikail Özdemir ve ekibinin geceli,  gündüzlü çalışma azmi ile haklı bir şampiyonluk elde ettiler. 

Takımın futbolcularının emeklerini de unutmamak gerekir. Oynadıkları güzel futbollarıyla gelecek için umut vaat ettiler.
Hakkâri Zapspor takımının bundan sonraki hedefi 3.Lig.
Hakkâri genç ve sporcu potansiyeline sahip bir şehir. 
Hakkâri Zapsporu gelecek sezon için hepimizin desteklenmesi ve sahiplenmesi gerek. 
Hakkâri spor anlamında her şeyi hak ediyor. Hakkârili sporseverler her müsabakaya büyük ilgi göstererek, şehrin futbola olan özlemini bir kez daha bizlere hatırlattı. 

Gelecek sezon ilimizi (BAL)Bölgesel Amatör Liginde temsil edecek olan Hakkâri Zapspora başarılar dilerim. 
Bölgesel Amatör Ligine Hoş Geldin Zapspor.

bal-ligine-hos-geldin-zapspor.jpg

Son Dakika

Leave a Comment