AK Parti merkez köylerine çıkarma yaptı

Teşkilat seçim çalışmaları kapsamında Merkeze bağlı Üzümcü bölgesinde köy ziyaretler gerçekleştirdi.

“Doğru Adam” ile Doğru adımlarla, durmak yok yola devam” sloganı ile Hakkari’de milletvekili adaylar Abdulmuttalip Özbek, Dr. Hikmet Yaşar ve AK Parti Hakkari İl Başkanı Avukat Zeydin Kaya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cumhur Demir, AK Parti Eski İl Başkanı Nurettin Fırat, Gençlik Kolları Başkanı Kenan Beyter ve partililer Hakkari Merkeze Üzümcü, Çimenli, Olgunlar, Ceylanlı, Gelinli, Doğanlı köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla bir araya gelen heyet vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi.

Yapılan ziyaretle ilgili açıklamada bulunan AK Parti Hakkari İl Başkanı Avukat Zeydin Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Hakkari’de çalmadıkları kapı bırakmayacaklarını söyledi.

14 Mayıs Genel seçimlere çok az bir sürenin kaldığını ve ziyaret ettikleri köylerde çok büyük ilgi ile karşılaştıklarını ifade eden Kaya, konuşmanın devamında şunları kaydetti.

“Bu destekler bizi ve Sayın Cumhurbaşkanımızı seçimde zirveye taşıyacaktır. Şüphesiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde devletimiz ve AK Parti hükümetimiz çalışıyor.

Köylerimize ve mezralarımıza hizmetler yapılmaya devam ediyor. Köylerimize ve mezralarımıza yapılan hizmetleri vatandaşlarımızın kullanımına sunmaya devam ediyoruz. AK Parti olarak köylerimizin be köylümüzün yanındayız. Hizmetlere devam Allah yal ve yardımcımız olsun. AK Parti bir dava hareketi ve gönüllüler ordusudur. Bu davada yer alan bütün Gönüldaşlarımıza en içten hürmetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

78d5ecab-5cd3-4cf5-a31a-3a2287f41ee6.jpg2aa6a37e-23df-4020-bc09-9ec7ad89c5da.jpg

Son Dakika

Leave a Comment