“Meftun-u Hayal” Cafe tam not aldı

İşyerimiz güneşin doğuşu ile Hakkari usulü saray serpme kahvaltısı devamında  öğlen ve Akşamları da Türk ve Dünya mutfağı , fırın ve ızgara çeşitleri ile damağınıza hitap etmeğe ve sizleri ağırlamaya devam ediyor.
mekanımız bizleri  ziyaret eden bütün misafirlerimizden tam not aldı . ilimize atanan öğretmenlerin , bütün kamu kurum personellerinin ve  Hakkarili hemşehrilerimizin Ailece gidip yemek yiyebilecekleri ve gün batımı manzaralı terasımızda kahve içebilecekleri ayrıca canlı müzik eşliğinde dinlenebilecekleri bir mekan olan meftunu Hayal cafe &Restaurant  
Hizmette sınır yok diyerek sizlere teşekkür ediyor.
Hakkari’nin eşsiz ve donanımlı mekanı  olan “Meftun-u Hayal” Cafe Restaurant’ kalitede ve hizmette ödün vermiyor. Kalite ve bütçe dostu olan mekanımızda Yemeklerinizi, içeceklerinizi akşamları canlı müzik eşliğinde dostlarınız ve ailenizle birlikte ferah bir ortamda afiyetle yiyebilir içebilir ve dinlenebilirsiniz .
Hakkari’nin seyir tepesi olarak ta anılan  Sümbül Dağı manzaralı Meftun-u Hayal” Cafe Restaurant’ta sizde mutlaka yerinizi ayırın.
Hakkari’ye yeni atanan öğretmen kamu personeli ve ailelerin de gözde mekanı olan Meftun-u Hayal” Cafe Restaurat adlı iş yeri sizlerden tam not aldı ve almaya da devam edecek.
Doğum günü ,Evlilik yıl dönümü ve bütün özel günlerinizde sizlere özel yemekli ve canlı müzikli programlar düzenleyen Meftun-u Hayal” Cafe Restaurant’ yoluna emin adımlarla devam ediyor.sizde yerinizi ayırmayı unutmayın…

ADRES: Yeni Öğretmen Evi Teras kat

İLETİŞİM: 0438 201 00 00

gif-001.jpghakkarimeftunuhayalcafe

istegram:

cafe-m.jpg

222-012.jpg1111-002.jpg4565bea0-059f-4a24-bfbd-e64e8ab22b19.jpg

Son Dakika

Leave a Comment