Artuş ve Selçuk Ailelerinin Mutlu Günü!

Hakkari’nin tanınmış köklü ailelerinden Halit Artuş’un oğlu Sabri Artuş Gelin Şilan Selçuk ile 20 Ağustos Pazar günü Hakkari’de binlerce davetlinin katıldığı görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi. 

Binlerce kişinin katılım sağladığı düğün renkli görüntülere sahne oldu. Sağdıçlığını abisi Hakim Artuş’un üstlendiği düğünde misafirleri düğün alanı girişinde karşılayıp yakından ilgilendi bir araya gelen davetliler Kürtçe müzikler eşliğinde çektikleri halaylar ile doyasıya eğlendi. İki gün iki gece süren binlerce misafiri bir araya getiren düğünde davetlilere yöresel yemekler ikram edildi. 

Farklı illerden katılımın sağladığı düğüne kanaat önderleri, aile büyükleri, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum kuruluş müdür ve çalışanlar, STK temsilcileri, iş insanları, esnaf camiasından olmak üzere farklı illerden eş dostların katılım sağladığı görkemli bir düğün töreni gerçekleştirildi. Görkemli düğünde sahne alan sanatçı Hozan Ersin ve ekibi büyük ilgi gördü. Sanatçıların güzel şarkıları eşliğinde davetliler kol kola girerek saatlerce halay çektiler. 

FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Teşekkür mesajında bulunan damadın babası Halit Artuş ve sağdıç Hakim Artuş “Bizleri bu en mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak yanımızda olan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca, telefonla arayarak tebriklerini ileten, çelenk gönderen dost, akraba ve hemşerilerimizede teşekkür ediyoruz.”

Birlikteliklerini düğünle taçlandırdıklarını aktaran Şilan Selçuk ve Sabri Artuş çifti ise çok mutlu olduklarını ifade ederek, düğüne katılan herkese teşekkür ettiler.

düğün çekimleri cy.art.wedding tarafından yapıldı.

Son Dakika

Leave a Comment