Vali Ali Çelik, muhtarların sorunlarını dinledi

Hakkari’de köy ve mahalle muhtarları Valiler Kararnamesi ile Hakkari Valiliği görevine atanan Vali Ali Çelik’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Hakkâri merkezine bağlı köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Talep ve ihtiyaçları dinledi.

Vali Çelik’in yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan muhtarlar, köy ve mahallelerinin sorunlarını ve ihtiyaçlarını anlattılar.

”Devletimizin imkânları dahilinde elimizden geleni yapacağız” Muhtarların sorunlarını ve taleplerini dikkatle dinleyip not alan Vali Çelik, sorunların çözümü ve ihtiyaçların karşılanması için devletin imkânları dahilinde gerekli adımların atılacağını söyledi.

Sorunlar ve ihtiyaçlar yerinde tespit edilecek Köy ve mahalleleri ziyaret ederek sorunları yerinde tespit etmeyi ve vatandaşları da dinlemeyi planladığını belirten Vali Çelik, Hakkâri’nin kalkınması ve vatandaşların yaşam refahının artırılması için yerel yönetimlerle iş birliği içinde çalışacaklarını aktardı. Muhtarlar, Vali Çelik’e yakın ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Haber: Feyzullah Taş

f4ofujxxwai5lu0.jpg

 

Son Dakika

Leave a Comment