AK Parti Hakkari İl Başkanlığında yönetim kadrosu açıklandı

Yönetim listesinde Kanaat önderleri, hukukçular, mühendisler ve iş adamlarının yanı sıra; Kadın girişimciler, eğitim seviyesi yüksek gençler ve eğitim camiasından isimlerde bulunuyor. 

Her kesimi kucaklayan, toplumun bütün değerlerine dokunan yönetim listesinde bir ilke imza atıldı ve ilimizin renkli simalarından Beyzade Cemil Kaya’da il yönetiminde yer aldı.

AK Parti İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti İl Başkan Avukat Zeydin Kaya, AK Parti’nin bir hizmet hareketi olduğunu söyledi.

Kentin büyümesi, güçlenmesi ve her alanda hedeflerine ilerlemesi için çalışmaya devam edeceklerini belirten Kaya, “Milletimizden aldığımız güçle, teşkilatlarımızın desteği ve dostlarımızın duasıyla ‘durmak yok yola devam diyerek’ mücadeleyi sürdüreceğiz. Buradaki her arkadaşımın en büyük meselesi, sorumluluğunu üstlendiğimiz kutlu davaya hizmet etmek, milletimizin gönlünü kazanmaktır.” dedi.

Bu çalışmaların ahenk içinde yürütülmesinin sorumluluğunun teşkilatta olduğunu bildiren Kaya, “Yeni dönemle yol yürümeye, halkımıza hizmet için sözleştiğimiz dava arkadaşlarımızdan oluşan yönetim ve yürütme kurulumuzun hayırlı olmasını dilerim. Yeni seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Tüm teşkilatlarımızı güçlendirmeye doğru yol yürüyoruz.” diye konuştu.

Kaya, ardından listede yer alan yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek rozetlerini taktı.

Toplantıya, Merkezi İlçe Başkanı Cumhur Demir, Kadın Kolları Başkanı Münevver Ertuş, Gençlik Kolları Başkanı Kenan Beyter ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti İl Başkan Yardımcılarından biri de MÜSİAD Hakkari İl Başkanı Adnan Öveç oldu.

Yönetim Kurulu şu şekilde

e597fe31-da56-4658-8f37-9a6c7bebbd27.jpg

c1f1af26-9cf3-4de6-9e6f-1967ee93b175.jpg

Son Dakika

Leave a Comment