TEŞEKKÜRLER HAKKARİ POLİSİ!

Yasak da olsa, zararlı da olsa, ölümcül de olsa tüm dünyada uyuşturucu denilen bir bela ve gerçek var ki özellikle gençlerimizi zehirlemeye devam ediyor. Bu ölüm üzerine kazanç sağlayan, kara para aklayan vicdansız güçler de mevcuttur.

Hakkari ilimiz sürekli “Uyuşturucu” ile gündem olmaya devam ediyor. Güvenlik güçleri geçit vermese de hem içici, hem satıcıların olduğu konuşuluyor.

Geçenlerde Fenerbahçe Kadın Takımı ilimizde maça çıktılar. Hakkari Emniyet Müdürlüğü’nün pankartı dikkat çekti ve alkış aldı; “Çocuklarımız için geleceğimiz için uyuma”. Maçtan çok ilgi gören bu pankarttı.

Yeni Emniyet Müdürümüz İdris Yılmaz’ın en başarılı olduğu dal uyuşturucu ile mücadele hususudur. İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya, bu bilinç ile başarılı Emniyet Müdürünü Hakkari için görevlendirdi. İdris Yılmaz, kısa süre içerisinde kendisini halka sevdirdi. Yeni uygulamalar ve stratejisiyle takdir topluyor. Her canlıyı önemsiyor ama özellikle çocukları ve gençleri fazlasıyla seviyor ve sahipleniyor. Sonuçta kendisi de bir babadır.

Emniyet Müdürlüğünün çocuklarımız ve gençlerimiz zehirlenmesin diye başlattıkları bu akım hepimizi ilgilendiriyor. Bölgede yaşayan herkes ve hepimiz uyuşturucuyla mücadele konusunda polis ile ortak çalışma yürütmeliyiz.

Yeni eğitim ve öğretim başlarken özellikle okullara sıçramasında endişe ettiğimiz uyuşturucu konusunda gereken tedbirler alınmalıdır.

Allah hiç kimseyi evlatlarıyla sınamasın. Çocuklarımızın acısını görmemek ve yaşamamak adına bu konuya hep birlikte katkı ve destek sunmalıyız..

Geleceğimizi karartan, çocuklarımızı bizden almaya çalışan tehlikelere dur demek için birlikte hareket etmeliyiz. Duyarlılıklarından dolayı Hakkari Polisine teşekkür ediyoruz…

Son Dakika

Leave a Comment