Hakkari’nin yeni Valisi Çelik “Dur durak bilmiyor”

Hakkari’ye geldiği günden beri, makam ziyaretleri, ilçe ziyaretleri, kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerinin ardından kentin değişik mahallerinde sahaya inerek halkın sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyen Vali Ali Çelik, vatandaşların sorunlarını anında çözüyor.

Vali Ali Çelik, Sümbül Mahallesi Tekser Semti civarındaki mahalde tali yol sıkıntısı olduğunu bildirmesi üzerine talebi yerinde incelemek bölgeye gitti.

Burada yapılabilecek çalışmaları İl Sağlık Müdürü Hamdullah Kara ve Destek Hizmetleri Başkanı Necdet Demir ile birlikte değerlendirdi.

Vatandaşların tali yol talebi üzerine Tekser mevkisi ve Biçer Mahallesi’nde de incelemelerde  bulunan Vali Çelik, devam eden çalışmaları da denetledi.

15 kilometrelik asfalt çalışmalarının Gupsi ve Tekser mevkilerinde hızla ilerlediğini  ifade eden Vali Çelik,  “Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri önceliğimiz” Vatandaşların daha güvenli ve konforlu ulaşım imkanına kavuşması için imkanlar dahilinde elimizde geleni yapacağız.

Vatandaşların ihtiyaç ve taleplerinin önceliğimizdir. Kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanmaya devam edeceğiz” dedi. Hakkarihabertv.com

f6fza3vxiaao23j.jpg
 

Son Dakika

Leave a Comment