Erip Ailesinin Mutlu Günü

Hakkari’nin saygın ve sevilen ailelerinden merhum Arif Eripin oğlu Rıdvan Erip ile Hasan Oyman’ın kızı Dilek Oyman düzenlenen görkemli bir törenle dünya evine girdi. 

Farklı illerden katılımın sağladığı düğüne kanaat önderleri, aile büyükleri, Çağlar Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çiftçi, Yüksekova Ziraat Odası Başkanı Perviz Geçirgen, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum kuruluş müdür ve çalışanlar, STK temsilcileri, iş insanları, esnaf camiasından olmak üzere farklı illerden eş dostların katılım sağladığı görkemli bir düğün töreni gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin katılım sağladığı düğünde kanaat önderleri, aile büyükleri, iş insanları, STK temsilcileri canlı müzik eşliğinde halayların çekildiği düğün töreni, gecenin geç saatine kadar devam etti. 

Sağdıçlığını İsmet Eripin yaptığı düğün törenine katılan misafirleri tek tek düğün alanı girişinde karşılayıp yakından ilgilendi. İki gün iki gece devam eden binlerce misafiri bir araya getiren düğünde davetlilere yemekler ikram edildi. Görkemli düğünde sahne alan sanatçı Süleyman Derinses ve ekibi büyük ilgi gördü. Sanatçıların güzel şarkıları eşliğinde davetliler kol kola girerek saatlerce halay çektiler. 

TÜM FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Düğünde teşekkür mesajında bulunan Erip Ailesi; “Düğünümüzün bu kadar muhteşem bir katılımla geçmesi ziyadesiyle bizi sevindirdi. Farklı illerden ve yurt içi, yurt dışından gelen tüm dost ve akrabalarımıza, iş insanlarımıza, mesai arkadaşlarımız, hemşehrilerimize, aile büyüklerine çok teşekkür ediyoruz. Katılım çok güzel oldu. Allah gençlerimize hayırlı, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Memleketimizin şanına yakışan bir düğün oldu” dedi.

Son Dakika

Leave a Comment