Başkan Kaya’dan belediye personeline ziyaret

Başkan Kaya, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda,”İçme suyu ve kanalizasyon arızalarının onarımı, atıksu bertarafı yapımı, cadde ve sokaklarda kanalizasyon şebeke hattı ve yağmursuyu menfezleri temizlik çalışmalarını yapan Su ve Kanalizasyon İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimizi ziyaret ettik.

Hakkari’mizin temiz içme suyuna kavuşması için çalışmalarımızı Ankara ziyaretimizde başlatmış bulunmaktayız. Allah’ın izniyle bu sorunu da birlikte çözeceğiz. Yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı belediye personellerimize şükranlarımızı sunuyoruz” denildi.

İtfaiye Müdürlüğü birimini de ziyaret ederek personellerle bir araya gelen Başkan Kaya ve beraberindeki parti yönetimi özverili çalışmalarından dolayı itfaiye ekibine teşekkür ettiler.

Başkan Kaya,” Yangından Koruma ve İtfaiyecilik Haftası münasebetiyle, büyük bir özveri ve fedakârlıkla canları pahasına mücadele eden kahraman itfaiye personellerimizi ziyaret edip yaptıkları güzel hizmetler adına teşekkürlerimizi ilettik. İtfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftası’nı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz” dedi. Hakkarihabertv.com

f7cbgatwuaagtvv.jpgf7bn7ljxaae5fqg.jpgf7cbga1xoaaam0n.jpg

Son Dakika

Leave a Comment