Işık’tan Vali Ali Çelik’e asfalt teşekkürü

Vali Çelik’in göreve başlamasıyla birlikte kentte ilk defa birçok mahalle yolunu asfaltlandığını belirten Işık, halkın hizmetlerden oldukça memnun olduğunu söyledi. Vali Çelik’in makam aracını kullanmadan kendi şahsi aracı ile hizmetleri denetlediğini söyledi.

Işık,” Vali Ali Çelik kısa sürede yöre halkının takdirini kazandı. ziyaret ettiği her yerde halkın sorun ve sıkıntıları ile yakından ilgileniyor. Hemen hemen ziyaret etmediği mahalle cadde ve sokak kalmadı. İleriki yıllarda mahalle yolumuz Vali Cüneyt Epçim tarafından asfaltlanmıştı.

Ancak uzun zaman geçtiği için yollarımız tahrip olmuştu. Valimiz sayın Ali Çelik’in talimatları doğrultusunda yollarımız yeniden asfaltlandı ve asfaltın hiç gitmediği üst sokaktaki evler ise tarihten ilk defa asfalta kavuştu. TMBB’de ziyaretimde de sayın valimizin yaptığı hizmetleri ilgili bakanlara iletmiştim.

İldeki güzel hizmetlerden dolayı sayın Valimiz ve Belediye Başkan Vekilimiz Ali Çelik’e, huzurun sağlanmasında büyük payı olan İl Emniyet Müdürümüz sayın İdris Yılmaz’a, köylerdeki güzel hizmetlerden dolayı Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri sayın Buğra Karadağ’a teşekkür eder saygılar sunarım” dedi. Hakkarihabertv.com

asfalt-calismasi-1-003.jpg

Son Dakika

Leave a Comment