Erkaya Ailesinin Mutlu Günü

Hakkari’nin tanınmış köklü ailelerinden Erkaya ailesinden Sibar otel müdürü İsa Erkaya’nın kardeşi Rahmi Erkaya Gültekin Bozdağ’ın kızı Nimet Bozdağ ile 1 Ekim Pazar günü Hakkari’de binlerce davetlinin katıldığı görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Sağdıçlığını H. İsmail Erkaya’nın üstlendiği düğünde misafirleri düğün alanı girişinde karşılayıp yakından ilgilendi bir araya gelen davetliler Kürtçe müzikler eşliğinde çektikleri halaylar ile doyasıya eğlendi. İki gün iki gece süren binlerce misafiri bir araya getiren düğünde davetlilere yöresel yemekler ikram edildi. 

Damadın abisi sibar otel müdürü İsa Erkaya düğüne katılım sağlayan her bir misafirle yakinen ilgilenmesi büyük bir takdir gördü. Erkaya ailesinin fertleri tarafından kapıda karşılanan misafirler, gördükleri ilgiden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Erkaya ailesinin düğününe; İş dünyası, Sanat dünyası, Eğitim Camiası, STK temsilcileri, Bürokrasi, Hukukçular, İş insanları, Kamu Kurum ve Kuruluşların yetkilileri, Siyasi Parti temsilcileri, Van’da, Yüksekova’da ve Hakkari’de tanınan ve bilinen birçok esnaf ve çok sayıda davetli düğüne katılım sağlayarak, genç çiftlerin mutluluklarına mutluluk kattı. Son derece güzel olan düğüne, Yurt içinden ve Yurt dışından da birçok davetlinin katılım sağlaması dikkatlerden kaçmadı. 

TÜM FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Damadın abileri İbrahim Erkaya ve İsa Erkaya, düğüne katılım sağlayan herkese teşekkür ettiklerini belirterek; Düğün töreninde teşrifleri ile bizleri onurlandıran, uzaktan ve yakından gelen akrabalarımıza, iş insanlarına, aile büyüklerimize, komşularımıza, mesai çalışma arkadaşlarımız ve tüm konuklarımıza, düğün törenimize çeşitli sebeplerden dolayı katılamayıp telefon, ve internet aracılığı ile kutlayan tüm dost ve tanıdıklarımıza, düğün boyunca profesyonel çekim yapan Tan Video Production ekibine Erkaya ailesi adına teşekkürlerimizi sunarız” dedi. 

Hakkari Haber Tv olarak Nimet ve Rahmi Erkaya çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Son Dakika

Leave a Comment