Kurt ve Penah ailesinin mutlu günü

15 Ekim 2023 Tarihinde İpekyolu / Van Bostaniçi toki girişinde bulunan İnci Deluxe Düğün Salonunda muhteşem bir düğün yapıldı. Faysal Penah’ın kızı Müjgan Penah, Mehmet Kurt’un oğlu Ahmet Kurt yapılan güzel bir düğünle, ömür boyu sürecek bir mutluluğa imza attılar. 

Sağdıçlığını Van’ın tanınmış aile mensuplarından iş insanı Cemal Bayram ile iş insanı Mustafa Ahmetoğlu yaptı. İki gün süren düğüne katılım oldukça yoğundu. 

Başarılı işlere imza atan ve aynı zamanda bölgenin önemli isimlerinden iş insanı Mehmet Kurt, oğlu Ahmet Kurt’un düğününde, hayatının en mutlu günlerinden birisini yaşadı. Çok büyük bir katılımın olduğu düğünde, Damadın babası Mehmet Kurt, düğüne katılım sağlayan her bir fert ile birebir tokalaşarak, düğüne katılımlarından ötürü teşekkürlerini sundu. 

TÜM FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Düğüne katılım sağlayan davetlilerin zor durumda kalmaması, insanların birbirlerine karşı mahcubiyet yaşamaması anlamında, zarf usulü damadın hediyesi verildi. Damadın ailesi, önemli olan düğüne katılan davetlilerin mahcubiyet yaşamaması ve asıl amaç düğüne katılan davetlilerin hoşça bir vakit geçirmeleridir, anlayışı hareket ederek, herkesin gönüllerince eğlenmelerini sağladı.

Düğün salonuna gelen Gelin ve Damat davetlilerle birlikte bir süre halay çekti. Düğüne katılım sağlayan yaklaşık 5 bin davetliye yemek ikramı yapıldı.

Kurt ailesinin düğününe, birbirinden çok değerli STK Başkanları, İş İnsanları, Kanaat önderleri, Esnaf, Kurum ve Kuruluşların yetkilileri, Bürokrasiler, Eğitim Camiası, Yurt içi ve Yurt dışından birbirinden kıymetli insanların katılım sağlaması dikkatlerden kaçmadı. Kürtçe ve Türkçe söylenen şarkılarla doyasıyla halay çeken davetliler gece geç vakitte kadar eğlendi. 

Bizlerde Hakkari Haber Tv ailesi olarak, çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diler, evlilik hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımı olduğunu belirterek, sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

Son Dakika

Leave a Comment