İSTANBUL
Bugün
/
ANKARA
Bugün
/
İZMİR
Bugün
/
Cukurca Objektij Gazetesi

Cukurca Objektij Gazetesi
 • Görüntüleri ses getirmişti; Rojavalı çocuk protez bacağa kavuşacak
  Görüntüleri ses getirmişti; Rojavalı çocuk protez
 • Göçerlerin zorlu dönüş yolculuğu başladı
  Göçerlerin zorlu dönüş yolculuğu başladı
 • Kaymakam Kurt: Çukurca’ya 22 milyon kamu yatırımı yapıldı
  Kaymakam Kurt: Çukurca’ya 22 milyon kamu yat
 • Hakkari karakovan balına yoğun ilgi
  Hakkari karakovan balına yoğun ilgi
 • Çay Evinde Heykel Sergisi
  Çay Evinde Heykel Sergisi
 • Hakkari’de en sıcak ocak ayı yaşanıyor
  Hakkari’de en sıcak ocak ayı yaşanıyor
 • Hakkarili Minik Mahir yardım eli bekliyor
  Hakkarili Minik Mahir yardım eli bekliyor
 • Hakkarili kayakçılar madalyalarla döndüler
  Hakkarili kayakçılar madalyalarla döndüler
 • Yüksekovalı Yılmaz, hurda parçalarla elektrikli araba yaptı
  Yüksekovalı Yılmaz, hurda parçalarla elektrikli ar
İran sınırındaki çocuklara pizza sürprizi
İran sınırındaki çocuklara pizza sürprizi
Pizza şirketi ile Yüksekova Ekoloji Kültürel ve Dağcılık Spor Kulübü Derneği görevlileri, özellikle sınır boylarında yaşayan çocukların ulaşamadığı tatlara ulaşmasında ön ayak olmaya ve çocukların gönüllerine dokunmaya devam ediyor. Pizza...
3 Kasım 2022 13:49
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Cukurca Objektij Gazetesi

Pizza şirketi ile Yüksekova Ekoloji Kültürel ve Dağcılık Spor Kulübü Derneği görevlileri, özellikle sınır boylarında yaşayan çocukların ulaşamadığı tatlara ulaşmasında ön ayak olmaya ve çocukların gönüllerine dokunmaya devam ediyor. Pizza şirketi ile Yüksekova Ekoloji Kültürel ve Dağcılık Spor Kulübü Derneğinin üyeleri, köyün meydanında kurdukları stantta 150 çocuğa pizza dağıttı.

Burada açıklamalarda bulunan pizza dükkanının sahibi Tuncay Tekirdağ, “Yüksekova Ekolojik Kültürel ve Dağcılık Spor Derneği ile birlikte gerçekleştirmek istediğimiz ortak projenin birinci adımı olan bu etkinliğimizi gerçekleştirmiş olduk. Bu projenin asıl amacı, şehir merkezine uzak olan köylerimizdeki öğrencilerimize ulaşmak ve bizim için değerli olduklarını hissettirmektir.

Çocukların yüreklerine dokunmak ve her şey çocuklar için başlattığımız proje ile sınırda bulunan yemek kültürü içerisinde pizzanın ne olduğunu bilmeyen çocuklara ulaşmak ve yüreklerine dokumaya çalışıyoruz. Farkındalıkla böyle güzel projeler üreteceğiz. Projemize destek vermek isteyen hayırsever ve gönüllü arkadaşları da bekliyoruz. Şimdiden herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

aw751112-05.jpg

Farkındalık etkinliği çerçevesinde pizza dağıtımı yaptıklarını belirten Yüksekova Ekoloji Kültürel ve Dağcılık Spor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Hakan Zanyar Aykut ise “Ortak çalışma ile çocukların yüreklerine dokunmak ve her şey çocuklar için başlattığımız proje çerçevesinde bugün pizza dağıttık.

aw751112-10.jpg

Projemizin birinci ayağını gerçekleştirdik. Bugün bize büyük destek veren Tuncay Tekirdağ ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Burada bize gerekli izin noktasında destek veren Kaymakamımız Ömer Çimşit’e ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Hocamıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.İHA

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Tüm hakkı Çukurca Objektif Gazetesine aittir.