İSTANBUL
Bugün
/
ANKARA
Bugün
/
İZMİR
Bugün
/
Cukurca Objektij Gazetesi

Cukurca Objektij Gazetesi
 • Görüntüleri ses getirmişti; Rojavalı çocuk protez bacağa kavuşacak
  Görüntüleri ses getirmişti; Rojavalı çocuk protez
 • Göçerlerin zorlu dönüş yolculuğu başladı
  Göçerlerin zorlu dönüş yolculuğu başladı
 • Kaymakam Kurt: Çukurca’ya 22 milyon kamu yatırımı yapıldı
  Kaymakam Kurt: Çukurca’ya 22 milyon kamu yat
 • Hakkari karakovan balına yoğun ilgi
  Hakkari karakovan balına yoğun ilgi
 • Çay Evinde Heykel Sergisi
  Çay Evinde Heykel Sergisi
 • Hakkari’de en sıcak ocak ayı yaşanıyor
  Hakkari’de en sıcak ocak ayı yaşanıyor
 • Hakkarili Minik Mahir yardım eli bekliyor
  Hakkarili Minik Mahir yardım eli bekliyor
 • Hakkarili kayakçılar madalyalarla döndüler
  Hakkarili kayakçılar madalyalarla döndüler
 • Yüksekovalı Yılmaz, hurda parçalarla elektrikli araba yaptı
  Yüksekovalı Yılmaz, hurda parçalarla elektrikli ar
Kaya Ailesinin Mutlu Günü
Kaya Ailesinin Mutlu Günü
Hakkari’nin sevilen ve sayılan simalarından İmam Cemil Kaya’nın oğlu Öğretim Görevlisi Mücahit Kaya Avukat Ümran Kaya ile hayatını birleştirdi. Genç çift için Hedef Halı Saha tesislerinde düzenlenen düğüne, Vali İdris...
2 Kasım 2022 09:30
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Cukurca Objektij Gazetesi

Hakkari’nin sevilen ve sayılan simalarından İmam Cemil Kaya’nın oğlu Öğretim Görevlisi Mücahit Kaya Avukat Ümran Kaya ile hayatını birleştirdi.

Genç çift için Hedef Halı Saha tesislerinde düzenlenen düğüne, Vali İdris Akbıyık başta olmak üzere, İl Emniyet Müdürü Salavat Mete Pınar, Sivil toplum kuruluş temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, akademisyenler, Kamu kurum kuruluş müdür ve çalışanlar, avukatlar, aşiret liderleri, kanaat önderleri, ilçe ve belde başkanları, iş insanları ve eş dostların katılım sağladığı görkemli bir düğün töreni gerçekleştirildi.

Yerel Sanatçı Şiyar Yaşar ve ekibinin sahne aldığı düğünde güzel şarkıları eşliğinde kol kola girerek saatlerce halay çektiler. Adeta bir konser alanına dönüşen düğün töreninde davetliler halayları ile herkesi kendilerine hayran bıraktılar. Sağdıçlığını İmam Faysal Kaya’nın üstlendiği düğün törenine katılan davetlileri tek tek kapıda karşılayıp yakından ilgilendi. 

Kaya Ailesi düğün merasimine gelenlere, gelemeyenlere ve emeği geçenlere teşekkür mesajı yayımladı. “Düğünümüze katılan başta sayın valimiz İdris Akbıyık’a, il emniyet müdürümüz sayın Salavat Mete Pınar’a ve tüm sivil toplum kuruluşu başkanlarına, tüm iş adamı dostlarımıza, ismini sayamadığımız tüm misafirlere, aynı zamanda Hakkari’den, Van’dan, Yüksekova’dan ve başka vilayetlerden katılan tüm sevdiklerimize, bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyor, herkese mutlu günler diliyoruz.”

HABERİN FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kaya ailesinin mesajı şöyle: “Düğün Töreninde teşrifleri ile bizleri onurlandıran, uzaktan ve yakından gelen akrabalarımıza, aile büyüklerimize, komşularımıza, mesai arkadaşlarımız ve tüm konuklarımıza, Düğün törenimize çeşitli sebeplerden dolayı katılamayıp çiçek ve çelenk gönderiminde bulunan;

telefon ve internet aracılığı ile kutlayan tüm dost ve tanıdıklarımıza, Ayrıca Düğün Töreni için ev sahipliği yapan Hedef Halı Saha tesisleri çalışanlarına ve düğün boyunca profesyonel çekim yapan Hakkari Prodüksiyon ekibine, yemek, çay ve nice diğer hizmetleri yürüten ekiplerimize şükranlarımızı ve sunarız” dedi.

Hakkari Haber Tv olarak okuyucularımız adına Avukat Ümran Kaya ve Akademisyen Öğretim Görevlisi Mücahit Kaya çiftine mutluluklar dileriz.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Tüm hakkı Çukurca Objektif Gazetesine aittir.