İSTANBUL
Bugün
/
ANKARA
Bugün
/
İZMİR
Bugün
/
Cukurca Objektij Gazetesi

Cukurca Objektij Gazetesi
 • Görüntüleri ses getirmişti; Rojavalı çocuk protez bacağa kavuşacak
  Görüntüleri ses getirmişti; Rojavalı çocuk protez
 • Göçerlerin zorlu dönüş yolculuğu başladı
  Göçerlerin zorlu dönüş yolculuğu başladı
 • Kaymakam Kurt: Çukurca’ya 22 milyon kamu yatırımı yapıldı
  Kaymakam Kurt: Çukurca’ya 22 milyon kamu yat
 • Hakkari karakovan balına yoğun ilgi
  Hakkari karakovan balına yoğun ilgi
 • Çay Evinde Heykel Sergisi
  Çay Evinde Heykel Sergisi
 • Hakkari’de en sıcak ocak ayı yaşanıyor
  Hakkari’de en sıcak ocak ayı yaşanıyor
 • Hakkarili Minik Mahir yardım eli bekliyor
  Hakkarili Minik Mahir yardım eli bekliyor
 • Hakkarili kayakçılar madalyalarla döndüler
  Hakkarili kayakçılar madalyalarla döndüler
 • Yüksekovalı Yılmaz, hurda parçalarla elektrikli araba yaptı
  Yüksekovalı Yılmaz, hurda parçalarla elektrikli ar
Konya’lı öğrencilerden Hakkari polisine tebrik kartı
Konya’lı öğrencilerden Hakkari polisine tebrik kartı
Hakkari polisi de öğrencilere görüntülü olarak sürpriz  yapıp değişik hediyeler gönderdi. Vidoyu izleyen öğrenciler Hakkari polisine teşekkür ederek alkış yağmuruna tuttular.  Eğitime büyük desteği olan Hakkari polisine bir destekte Konya Ilgın...
7 Ocak 2023 10:40
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Cukurca Objektij Gazetesi

Hakkari polisi de öğrencilere görüntülü olarak sürpriz  yapıp değişik hediyeler gönderdi. Vidoyu izleyen öğrenciler Hakkari polisine teşekkür ederek alkış yağmuruna tuttular.

 Eğitime büyük desteği olan Hakkari polisine bir destekte Konya Ilgın Atatürk İlkokulu 1-b sınıfı öğrencilerinden geldi. Öğrenciler Hakkari polisine tebrik kartı gönderip görevlerinde kolaylıklar dilediler. Hakkari polisi de öğrencilere yanıt vererek bizim sevgimiz büyük mesajı verdi.

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabında “Bizim sevgimizin mesafesi, büyüklüğü kilometrelerle ölçülemez. Konya Ilgın Atatürk İlkokulu 1-b sınıfı öğrencileri, bizlere yılbaşında tebrik kartı gönderip görevlerimizde kolaylıklar dilemişlerdi biz de onlara hediyelerimizle bir yanıt verdik” ifadelerini kullandı.

Paylaşılan iki ayrı videoda, “Konya Ilgın Atatürk İlkokulu 1-b sınıfı öğrencilerinin gönderdiği tebrik kartları görevi başındaki polislere teslim edildi. Polisler tebrik kartlarını açarak okudular. Hakkari İl Emniyet Müdürü Salavat Mete Pınar’da videolu mesajında, “Türk milletinin geleceğinin teminatı siz değerli dostlarıma Konya’lı Ilgın Atatürk İlkokulu 1-b sınıfı öğrencilerinin Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında görev yapan Hakkari polisinin yeni yılını kutladığınız tebrik kartları elimize ulaştı.

Çok teşekkür ederim çok duygulandım. Gözlerinizden öper yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Atalarımızda emanet aldığımız bu cennet vatanı daha huzurlu daha güvenli bir şekilde sizlere bırakacağımızdan emin olun. Sizlerin de çok çalışarak Türk milletinin parlak geleceği olacaksınız. Sizleri seviyoruz iyi ki varsınız” dedi. Haber: Feyzullah Taş

 

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Tüm hakkı Çukurca Objektif Gazetesine aittir.